Jak prawidłowo aplikować kolagen na twarz w 15 krokach
Dodany przez     paź 27, 2020     Home    0Komentarzy
Jak prawidłowo aplikować kolagen na twarz w 15 krokach

Prawidłowa aplikacja kolagenu z wykorzystaniem technik automasażu oraz elementów masażu akupresurowego.Kolagen zawsze aplikujemy na zwilżoną skórę wodą, najlepiej jeśli jest to Atelowoda komórkowa. uprzedzając pytania typu: "Dlaczego lepsza jest atelowoda od chociażby wody termalnej" odpowiadamy: woda termalna pochodzi ze źródeł termalnych, tak więc ma skład taki jak w źródle. Natomiast atelowoda komórkowa na w sobie wodę, która jest wewnątrz naszych komórek. Stąd też wniosek, że woda komórkowa będzie nam bliższa, ponieważ jest idealnie dopasowana do naszego organizmu.

KROK 1: Zwilż wodą lub atelowodą komórkową całą twarz łącznie z szyją.

KROK 2 i 3: Zaaplikuj kolagen. Rozprowadzamy go po skórze po całej powierzchni twarzy i sprawdzamy czy produkt nie zaczyna się lepić. Z racji tego, że kolagen chłonie wodę, bardzo jej potrzebuje by dostać się w głębokie partie skóry a tak naprawdę by dostały się tam elementy jego rozpadu. Wody potrzebujemy dosyć dużo. I kiedy czujemy, że tej wody zaczyna brakować, skóra się ślizga to oznacza, że trzeba dodać na skórę więcej wody. Wtedy zwilżamy płatkiem twarz bądź stosujemy Atelowodę komórkową. Gdy wody jest wystarczająco dużo na skórzę rozpoczynamy wpracowywanie kolagenu w skórę.


Wykorzystanie elementów automasażu we wpracowywaniu kolagenu w skórę:


KROK 4, 5 i 6: CZOŁO głaszczemy do zewnątrz, do góry, należy wykonywać tak zwane ósemki do zewnątrz.

KROK 7, 8 i 9: OCZY - masujemy dookoła zgodnie z przebiegiem łuku brwiowego. W tej okolicy, często zmagamy się z problemem jakim są worki i zasinienia. Wtedy właśnie możemy wykorzystać elementy masażu akupresurowego, który pobudzi przepływ limfy. Wykonujemy ruchy okrężne w miejscu od kącika wewnętrznego do zewnątrz. Kiedy już pougniatamy tą okolice, przesuwamy znowu od kącika wewnętrznego do zewnątrz przepychając limfę. Te ruchy możemy również stosować przy aplikacji kremu pod oczy.

KROK 10 i 11. BRUZDA NOSOWO - WARGOWA - tutaj bardzo często pojawiają się zmarszczki a skóra zaczyna opadać. Wykonujemy ruchy w postaci ósemek bądź zawsze masujemy do góry, tak aby unosić skórę.

KROK 12: MIĘSIEŃ OKRĘŻNY UST - tutaj bardzo szybko również pojawiają się zmarszczki, dlatego nie zapominajmy i nigdy nie pomijajmy tej okolicy. Wykonujemy ruchy naprzemienne do zewnątrz. Usta pomiędzy palcami. Ruchy głaszczące.

KROK 13: POLICZKI - masujemy do zewnątrz, ruchy głaskające, ruchy okrężne, one spowodują, że kolagen będzie się wchłaniał bardzo szybko.

KROK 14: ŻUCHWA - zawsze do zewnątrz, unosimy skórę, głaszczemy, bądź wykonujemy ruchy okrężne.

KROK 15: SZYJA - zawsze do góry. Ruchy głaskające pozwalają na to by kolagen wchłonął się idalnie.

Te ruchy nie powinny być zbyt delikatne, dlatego że cały czas podczas wpracowywana kolagenu pamiętamy o tym aby wepchnąć go w skórę. Ten nacisk przy ruchach głaskających również powinien być obecny.

Kiedy kolagen całkowicie się wchłonie można zastosować ruchy wklepujące po całej twarzy tak zwanym ruchem fortepianowym. Oklepać wszystkie okolice które masowaliśmy. Kiedy nic się nie klei oznacza to że kolagen został dobrze wpracowany w skórę.

PONIŻEJ FOTO PRZYKŁADY WRAZ Z FILMEM O PRAWIDŁOWEJ APLIKACJI KOLAGENU.

Prawidłowa aplikacja kolagenu Colway na twarz

FILM INSTRUKTAŻOWY: JAK PRAWIDŁOWO APLIKOWAĆ KOLAGEN:

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowany)
   Strona: URLhttp://)
* Komentarz:
Kod