TOP 3 produktów przydatnych w podóży.
Dodany przez     mar 7, 2020     Home    0Komentarzy
TOP 3 produktów przydatnych w podóży.

Przygotowując się na wakacyjną wyprawę często zastanawiamy się, czy nawet zapisujemy co ze sobą zabrać. Na podstawie w głównej mierze opinii klientów czy swoich doświadczeń stworzyłam listę wraz z opisem TOP 3 produktów, które doskonale sprawdzą się na wakacyjnych wyprawach. I tak kolejno zaczynając od:

MIEJSCE 3 - Eliksir Dr Słonia:

Eliksir Dr SłoniaProdukt, który w swoim składzie zawiera wodę, srebro i tlen. Tlen otwiera drogę dla srebra a te wchodzi w ognisko zapalne i tam dociera do ogniska problemu i zabija wszelkie bakterie, drobnoustroje czy grzyby. Produkt, który z pewnością nie zaszkodzi. Można go pić, można go wkraplać do oczu, można stosować nawet u małych dzieci.

Zdecydowaną zaletą produktu jest jego szybkość działania. Bywa tak, że już po pierwszej aplikacji problem znika. Produkt, który zdecydowanie warto zabrać ze sobą w podróż. Dlaczego? Na wakacjach czasami zdarzają się różne wypadki. Tak to w życiu bywa. Eliksir bardzo przyspiesza gojenie się ran więc warto mieć go przy sobie by co najmniej zdezynfekować w zdecydowanie efektywniejszy sposób w porównaniu do wody utlenionej ranę.

Do czego możesz wykorzystać ten produkt?

 • w miejscach bardzo narażonych na pocenie, możesz spryskać to miejsce na ubraniu, w butach, by zapobiec przykremu zapachowi, więc nawet jeśli zapomniałeś swoje dezodorantu a chcesz uniknąć brzydkiego zapachu.
 • na skaleczenie, zranienie, wszelkie otwarte rany. Wszelkie otarcia naskórka, kiedy zaczyna nas coś swędzieć, dostają się tam bakterie, one rozkładając się tam wydzielają substancje kwaśne w drodze fermentacji i to podrażnia, wtedy zaczynamy się jeszcze bardziej drapać i uszkadzamy jeszcze bardziej naskórek, roznosimy te bakterie na jeszcze większej powierzchni w związku z tym nie przestaje swędzieć. Spryskaj to miejsce i poczekaj trochę. Proces działania zaczyna się po około 5-10 minutach. Po około 2-3h następuje pełne działanie preparatu.

Zapytasz mnie dlaczego ten eliksir jest lepszy od chociażby wody utlenionej czy spirytusu salicylowego do odkażania?

W porównaniu do innych preparatów do odkażania Eliksir działa tylko na bakterie. Nawet wydawałoby się woda utleniona, najdelikatniejszy środek do odkażania w dużym stopniu uszkadza komórki, wystawione na działanie tej wody. Woda utleniona dla przykładu zabija tylko 30% bakterii, bo działa bardzo krótko, szybko się utlenia. Srebro które znajdzie się na takim uszkodzeniu, będzie działać cały czas dopóki nie zostanie zmyte, czy wypłukane. W zależności od stopnia zranienia, pryskaj to miejsce co kilka godzin tak by eliksir mógł działać cały czas.

 • możesz go zastosować na wszelkiego rodzaju egzemy czy alergie skórne.
 • przy wystąpieniu różnych stanów zapalnych na skórze, wywołanych przez mikroorganizmy, grzyby etc, spryskaj to miejsce eliksirem i pozostaw do wyschnięcia.
 • gdy rozboli cię gardło, a infekcje gardła często spowodowane są również różnymi bakteriami, w takiej sytuacji możesz również wykorzystać eliksir i psiknąć nim do gardła.
 • zapobiegawczo, jeśli zapomniałeś klapek pod prysznic na publicznym basenie a nie chcesz nabawić się grzybicy stóp czy paznokci spryskaj przestrzenie międzypalcowe i stóp.
 • na odparzenia okołopieluszkowe również bardzo pomocne.
 • do zastosowania do nosa, by zabić bakterie tam tkwiące a powodujące bardzo często brzydki katar.
 • pomaga w walce z grzybicą narządów płciowych
 • bardzo pomocne przy opryszczce wirusowej

CIEKAWOSTKA: Eliksir ten badany był w pracowniach mikrobiologicznych. Ze względu na efektywność biobójczą nieporównywalną z innymi preparatami na bazie srebra, badania były powtarzane dwu- lub trzykrotnie z inicjatywy własnej osób, które badały substancję i nie mogły uwierzyć w tak dużą jej skuteczność. Badania prowadzono w odniesieniu do pięciu rodzajów „popularnych” bakterii i dwóch rodzajów grzybów (w tym bakterii wywołujących trądzik). We wszystkich przypadkach wyniki były identyczne, zniszczonych zostało 100% kolonii bakterii i grzybów. Szklane szalki, na których wyhodowano te bakterie były całkowicie wolne od mikroorganizmów.

A więc działa wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z bakteriami, drobnoustrojami czy grzybami. Należy jednak pamiętać, że Eliksir nie jest lekiem ani panaceum na wszelkie stany chorobowe, jeśli po jego kilkukrotnym zastosowaniu nie odczujesz bądź nie zauważysz poprawy świadczyć to może o tym, że jego składniki aktywne nie dostały się tam gdzie powinny lub po prostu nie oddziałują na nie.

MIEJSCE 2 – Kolagen naturalny

Kolagen naturalny COLWAYNa temat kolagenu powstało już wiele publikacji w których można przeczytać o jego zastosowaniu. Przygotowując to zestawienie nie mogło go zabraknąć bowiem jest to niezastąpiony preparat w odpowiedzi na chyba największą bolączkę wakacyjnych wypraw. Na poparzenia słoneczne.

Dlaczego? Lato, słońce, kto więc w ramach odprężenia nie chciałby zażyć kąpieli słonecznych? Długie nastawienie się na działanie promieni słonecznych powoduje niszczenie włókien kolagenowych. Oparzenia po słoneczne można by powiedzieć są już normą na każdej wakacyjnej wyprawie. Zmorą są także przebarwienia po słoneczne. Warto również wspomnieć, że czasami nawet nie czujesz, że się opalasz. W takich krajach jak np. Maroko, gdzie słońce wychodzi dopiero koło godziny 14.00, leżysz na leżaku, nawet jest ci zimno no bo przecież chmury, a tu za kilka godzin zauważasz, że jednak mimo poczucia zimna się opaliłeś a nawet oparzyłeś. Wtedy skóra, staje się czerwona i piecze. I tutaj z olbrzymią pomocą przychodzi właśnie kolagen naturalny. Szczególnie wtedy gdy chcemy ją ukoić i zregenerować.

I tutaj warto się zatrzymać by zwrócić szczególną uwagę na sposób nakładania kolagenu. Kolagen zawsze ale to zawsze nakładamy na mokrą skórę, wklepując i masując. Jeśli produkty zaczyna się lepić należy nałożyć nieco wody, wklepać/wmasować ruchami ku górze, zgodnie z kierunkiem układu mięśni szczególnie w przypadku twarzy. Preparat wchłania się do skóry właściwej (a właściwie bardziej szczegółowo i dokładnie produkty jego rozpadu czyli aminokwasy i peptydy) w około 7 minut, całkowity proces zostaje zakończony po około 15-30 minutach.

Warto też wspomnieć, że kolagen to też taka trochę wrażliwa materia ze względu na to, że musi być przechowywany w odpowiedniej temperaturze by być aktywnym biologicznie i tez nie ulec hydratacji, dlatego po otwarciu pudełka znajdziecie go w styropianowym opakowaniu i dla jego bezpieczeństwa zostawcie go tam na cały czas jego stosowania i nie zabierajcie go do torby plażowej tym bardziej nastawionej na działanie promieni słonecznych. Miejcie go ze sobą zostawiając go w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu a po powrocie zadbajcie o to by Wasza skóra była w odpowiedni sposób potraktowana kolagenem.

MIEJSCE 1. Atelowoda komórkowa

Atelowoda komórkowaNie mogło zabraknąć tego produktu w tym zestawieniu. Produkt do samodzielnego stosowania a także synergicznie z innymi produktami, głównie z kolagenem.

Co to za produkt?

To woda, mająca skład wody występującej w płynie, który wypełnia nasze komórki. Jest bogata w jony minerałów oraz pierwiastki śladowe. Jest bardzo pomocna przy aplikacji kolagenu i pomaga w procesie wchłaniania kolagenu przez organizm. Woda została wzbogacona dodatkowo o naturalną witaminę C, dysmutazę ponadtlenkową (to enzym, który ma za zadanie działać przeciwko wolnym rodnikom, czyli antyoksydacyjnie), atelokolagen, tropokolagen oraz pro-kolagen-I. Ekstrakt z australijskiej śliwki kakadu, która jest najbogatszym w świecie roślin źródłem witaminy C i polifenoli.

Woda zawiera w sobie rozświetlająca witaminę C a więc pomaga przy zwalczaniu przebarwień powstałych na skórze, szczególnie tych powstałych latem ale nie tylko. Jeśli borykasz się z problemem widocznych naczynek, przy dłuższym regularnym jej stosowaniu zauważysz istotną poprawę, bo dzięki zawartej w wodzie witaminie C, naczynia krwionośne zostaną wzmocnione i uszczelnione.

Atelowoda zatem to doskonały wybór i osobiście mój numer jeden szczególnie na lato ze względu na szybkość działania, dostępność, synergię z innymi produktami Colway oraz wydajność.

Na rynku dostępnych jest wiele mgiełek do twarzy, czy wód termalnych. Dlaczego dobrym wyborem jest zastosowanie akurat tej wody komórkowej?

Woda ta doskonale zatrzymuje wodę w skórze, ze względu na zawartość białek natywnych w swoim składzie oraz tym, że jest niesamowicie biodostępna czyli bardzo dobrze przyswajalna przez organizm ze względu na swój skład, ponieważ jest najbardziej podobna spośród wszystkich wód do prawdziwej wody wewnątrz komórkowej. Zawiera trzy typy kolagenu natywnego. Posiada niesamowity zapach olejku różanego.

By poczuć szybkie nawilżenie i orzeźwienie w gorące dni, niezależnie od tego czy rano przy porannej toalecie nakładając kolagen czy w ciągu dnia nawet na makijaż lekko rozpylając na twarz. Po długiej podróży w klimatyzacji, czy podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach sprawdzi się doskonale.

Podobne produkty:
 • 99,00 zł
  Specjalistyczny i wyjątkowy na skalę światową ELIKSIR DR SŁONIA, który rewelacyjnie sprawdza się w pielęgnacji najbardziej wrażliwej i podrażnionej skóry.
 • 257,00 zł
  Kolagen naturalny SILVER to niezwykle uniwersalny produkt do pielęgnacji skóry, który zapewnia zdrowie, jędrność, właściwą gęstość i elastyczność naskórka na twarzy oraz na ciele.
 • 127,00 zł
  Rewitalizująca mgiełka do twarzy Woda komórkowa ma skład wody występującej w skórze człowieka. Jest bogata w jony minerałów oraz pierwiastki śladowe. Zapewnia ona równowagę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania procesów komórkowych, bierze udział w procesach metabolicznych, a także jest pomocna w prawidłowym procesie wchłaniania kolagenu przez organizm.

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowany)
   Strona: URLhttp://)
* Komentarz:
Kod