Produkty przydatne młodej mamie - zestawienie
Dodany przez     maj 6, 2020     Home    0Komentarzy
Produkty przydatne młodej mamie - zestawienie

Produkty przydatne mamomOto zestawienie produktów Colway, które mogą być przydatne młodej Mamie bez których nie mogłam się obyć podczas ciąży jak i po.

1. Ciążowy brzuszek i piersi.

Rozstępy to prawdziwa zmora ciążowego czasu. Jedni mówią, że dużo zależy od genów i predyspozycji do ich tworzenia drudzy, że to wyłącznie kwestia pielęgnacji. Nie mniej jednak warto włączyć do swoich kosmetycznych rytuałów podczas ciąży odpowiednią pielęgnację skóry, która w okresie ciąży wiele musi przejść. Ja postawiłam na Kolagen Naturalny Silver i Herbaceum. Na mokrą jeszcze skórzę kolistymi ruchami nakładałam na piersi i brzuch codziennie na wieczór Kolagen Naturalny Silver a po kilkunastu minutach, smarowałam jeszcze nawilżajacym balsamem Herbaceum. Efekt po porodzie ZERO rozstępów!
https://kolagennatura.pl/colway-kolagen-naturalny/
https://kolagennatura.pl/herbaceum-balsam-nowosc

2. Suplementacja

Colvita to kolagen a także zbiór cennych witamin i minerałów pochodzących z alg. To podstawowy punkt ciążowego programu. Oczywiście jak Colvita to także Witamina C-olway. Efekt po porodzie, zdecydowanie mniejsze wypadanie włosów, zdecydowanie lepsze samopoczucie w porównaniu do poprzedniej ciąży.
https://kolagennatura.pl/colvita-60-lub-120-kaps#/25-pojemnosc-colvita60kaps
https://kolagennatura.pl/witamina-c-olway


3. Nawilżanie i natłuszczanie

Colaceum i Herbaceum bardzo pomocne przy suchej skórze z, którą borykałam się szczególnie na dłoniach. Efekt wygładzona skóra. Zniwelowanie piekących miejsc na dłoniach.
https://kolagennatura.pl/colaceum-wosk-pielegnacyjny-100-natury
https://kolagennatura.pl/herbaceum-balsam-nowosc

4. Odświeżenie

Atelowoda. Zalet tego kosmetyku, którym jestem nieustannie zachwycona nie sposób wszystkich jednym tchem wymienić. Bardzo ale to bardzo pomogła mi podczas już samego porodu, kiedy w tym trudnym czasie mogłam choć przez chwilę poczuć orzeźwienie, odświeżenie i niesamowite nawilżenie na twarzy. Ta woda z kolagenem w postaci mgiełki jest niezastapiona wg mnie.
https://kolagennatura.pl/atelowoda-komorkowa

5. Pielęgnacja bobasa

Eliksir Dr Słonia - wszystkim mamom i nie tylko z całego serca rekomenduję ten produkt. Był i nadal jest bardzo pomocny gdy u Malutkiej wystąpiła infekcja grzybicza a także odparzenia. Nie musiałam sięgać po maści z antybiotykiem u takiego maluszka bo eliksir doskonale sobie z tą infekcją poradził w zaledwie 2 dni. Kolagenowy żel do mycia natomiast jest tak bezpieczny, że doskonale sprawdził się przy codziennej kąpieli. Przyda się zarówno mamie jak i maluszkowi.
https://kolagennatura.pl/eliksir-dr-slonia

A Tobie droga Mamo co najbardziej się sprawdziło podczas ciąży i po? Dajcie znać w komentarzach.
 

Podobne produkty:

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowany)
   Strona: URLhttp://)
* Komentarz:
Kod