111% witaminy C w Witaminie C-olway
Dodany przez     lip 3, 2020     Home    1Komentarzy
111% witaminy C w Witaminie C-olway

W jaki sposób można rozpoznać fałszywą witaminę C?

Witamina c-olwayOtóż producenci tego typu „witaminy C” zazwyczaj deklarują pewną określoną jej ilość, np. 200 mg. Jeśli uczciwie odważono substancję wartość ta się zgadza z tym, co przyjmujemy pod postacią kapsułki czy tabletki jednak nie jest to naturalna witamina pozyskiwana z roślin, a chemiczne wytwarzany kwas askorbinowy powstający na drodze przerobu dekstrozy.
Warto również pamiętać, że całkowicie naturalna witamina C rozkłada się w bardzo różnych temperaturach począwszy od 55°C (z niektórych owoców), po nawet 280°C (ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków ziemniaków). Kwas askorbinowy natomiast traci swoje właściwości zawsze w stałej temperaturze, która wynosi 192°C.

Z kolei suplementy Colway zawierają minimum 200 mg naturalnej witaminy C w jednej tylko kapsułce. Jednakże natura potrafi zaskakiwać i w najnowszych partiach preparatu, według ekspertyzy Narodowego Instytutu Leków, znajduje się ponad 222 mg witaminy, co daje niebywałe 111% naturalnej witaminy C w jednej kapsułce suplementu Colway.

Dowodzi to między innymi słuszności wyboru roślin będących dawcami do pozyskiwania witaminy, rzetelności dostawców, którzy dane surowce pozyskują, naturalności produktów marki Colway oraz wysokiej jakości produktów i szerokiej oferty skierowanej do osób z różnymi problemami.

Ekspertyzy Narodowego Instytutu Leków mają obecnie tym większe znaczenie, że w polskich mediach ponownie przypuszczono frontalny atak na różnego rodzaju suplementy diety. Colway jednakże jako jedyna firma w Polsce może się poszczycić regularnym badaniem sygnowanych swoją marką suplementów w NIL-u. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych preparatów witaminowych są zatem rzetelnie przeprowadzone badania i regularne kontrole.

Wszyscy podwykonawcy oraz wytwórcy Colway od wielu już lat posiadają prestiżowe certyfikaty ISO 22715, ISO 22716, HACCP, GMP, a także GHP, które powoli stają się standardami w świecie farmaceutycznym i kosmetycznym. Colway może się jednak pochwalić również jedynym istniejącym patentem na „wytwarzanie kolagenu” z rybich skór w sposób bezpieczny, zgodny z naturą i co ważne w pełni ekologiczny.

1Komentarzy

  • Avatar
   kasia
   mar 7, 2017

   komentarz do artykułu