Transdermalność i działanie kolagenu
Dodany przez     paź 27, 2020     Home    0Komentarzy
Transdermalność i działanie kolagenu

Kolagen źródłem młodości

Pojawiające się z wiekiem znaczne ubytki kolagenu w naszym organizmie najszybciej z reguły widzimy na własnej skórze. Proces ten zaczyna się już po 25 roku życia i jest niestety nieunikniony. Komórki pozbawione kolagenu znacznie trudniej jest nawilżyć i odżywić. Poza tym szybciej wiotczeją, spowalniają metabolizm i w efekcie obumierają.'

Badania naukowe w służbie gładkiej skórze

Wyniki badań naukowych przeprowadzone w niezależnych laboratoriach dowodzą jednak, że transdermalny kolagen Colway to bardzo skuteczny środek, który przeciwdziała wiotczeniu skóry i pojawianiu się pierwszych zmarszczek.

Za najbardziej znany można uznać eksperyment przeprowadzony przez naukowców z Tajwanu, którzy udowodnili, że peptydy kolagenowe uzyskiwane ze skór rybich stymulują namnażanie się komórek fibroblastów oraz syntezę prokolagenu. Suplementy Colway zawierające rybi kolagen znacznie efektywniej przenikają zrogowaciałą warstwę naskórka przenikając tym samym do skóry właściwej, aktywując fibroblasty i tym samym przyspieszając syntezę kolagenu naturalnego.

Dzięki kolagenowi transdermalnemu Colway, skóra nie traci wilgoci, a jej komórki stają się jędrniejsze i bardziej pobudzone, co sprzyja doskonałemu nawilżeniu oraz gładkiej i promiennej cerze.

Transdermalny kolagen rybi a jego zastosowanie w praktyce

Kolagen rybi na poziomie molekularnym cechuje transdermalność czyli praktycznie identyczna struktura jak kolagen ludzki. Ta specyficzna właściwość w znaczącym stopniu decyduje o jego niezwykłej aktywności biologicznej.

Rybi kolagen ma zatem ogromne zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Surowiec ten jest tani, bardzo wydajny i przede wszystkim ekologiczny. Warto pamiętać, że kolagen to kluczowy składnik ludzkiej skóry. Jego brak powoduje wiotczenie skory, utratę jej elastyczności i powstawanie zmarszczek. Badania naukowe jednoznacznie pokazują, że suplementy zawierające transdermalny kolagen rybi znacząco poprawiają wygląd ludzkiej skóry.

Reasumując, w przeprowadzonych dotychczas badaniach wykazano, że komórki rybiego kolagenu są w stanie bardzo szybko i efektywnie przenikać do naskórka i nieco głębiej - do skóry właściwej. Wówczas są w stanie aktywować fibroblasty, a tym samym przyspieszyć syntezę kolagenu naturalnego, dzięki któremu skóra nabiera jędrności, elastyczności i pięknego wyglądu.

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (Nie opublikowany)
   Strona: URLhttp://)
* Komentarz:
Kod