Biznes

Colway i możliwości współpracy

Colway to rodzima polska sieć dystrybucyjna, dla której głównym przesłaniem jest promowanie polskiej biotechnologi a także wynalazczości. Nie ma tu sztucznego "nadęcia", każdy jest bardzo pomocny i przyjaźnie nastawiony do każdego. W ramach współpracy jeśli będziesz potrzebował wsparcia na pewno takie otrzymasz.

Colway to również wspaniałe produkty na bazie polskiego kolagenu pozyskiwanego ze skór ryb. Opatentowany wynalazek na skalę światową.

W skrócie DLACZEGO akurat COLWAY?

1. Produkty COLWAY od kilkunastu lat wzbudzają fascynację i pożądanie i są dziełem POLSKIEJ podkreślam to POLSKIEJ opatentowanej myśli biotechnologiocznej. Biorąc udział w biznesie wspierasz polski rynek i promujesz polskie produkty!

2. Marka COLWAY od kilkunastu lat sprzedała ponad 2 miliony produktów z kolagenem, a także suplementów bez pomocy żadnej reklamy telewizyjnej a tylko i wyłącznie na zasadzie poleceń. Przyznasz, że jest to niebywały wynik!

3. Kolagen, którego peptydy potrafią przenikać poprzez naskórek i zatrzymać na całe lata procesy starzenia się skóry nie trzeba specjalnie reklamować. Wieść niesie się sama!

4. Ogromna rzesza zadowolonych klientów korzystających z produktów, oraz masa stale rosnącego grona klientów, którzy wciąż dowiadują się o tych cudownych właściwościach kolagenu i chcą te produkty stale nabywać. Nieposzlakowana opinia tylko wzmacnia pozycję firmy!

5. Nie potrzebujesz starterów ani żadnych inwestycji. Potrzebujesz chęci i zapału do działania. COLWAY to sposób na dodatkowe zarobkowanie lub prowadzenie biznesu na 100% swoich możliwości i traktowanie tego jako nowe życie zawodowe.

Colway i możliwości współpracy

Colway to rodzima polska sieć dystrybucyjna, dla której głównym przesłaniem jest promowanie polskiej biotechnologi a także wynalazczości. Nie ma tu sztucznego "nadęcia", każdy jest bardzo pomocny i przyjaźnie nastawiony do każdego. W ramach współpracy jeśli będziesz potrzebował wsparcia na pewno takie otrzymasz.

Colway to również wspaniałe produkty na bazie polskiego kolagenu pozyskiwanego ze skór ryb. Opatentowany wynalazek na skalę światową.

Poniższy film z pewnością rozwieje wiele pytań, które na pewno pojawią się na początku kiedy potykasz się z biznesem pierwszy raz. Colway to nieograniczone możliwości finansowe.

Jeśli zainteresowała Cię oferta biznesowa chętnie odpowiemy na każde z pytań a także prześlemy szereg materiałów informacyjnych o biznesie na Twojego maila. Skontaktuj się z nami tel. 574 47 47 90 jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś zacząć przygodę z Colway.

Marketing sieciowy - omówienie

1. W takim modelu biznesowym szczególnie ważne są relacje międzyludzkie.
2. Biznes dla otwartych lubiący kontakty z innymi ludźmi.
3. Biznes w którym sam sobie jesteś szefem, gdy cenisz sobie niezależność finansową
4. Nie potrzebujesz góry pieniędzy by rozpocząć zarabianie w tym biznesie.

Tego typu model biznesowy można również nazwać biznesem sieciowym, wielopoziomową dystrybucją czy też network marketingiem. Jedni będą taki model nienawidzić a drudzy zauważą w nim ogromny potencjał rozwoju a także możliwości zarobkowania. Na start nie potrzebujesz fortuny, ale za to na pewno chęci do wspierania polskiej myśli biotechnologicznej i prowadzenia biznesu w tym zakresie. Zasady na start są jasne i klarowne - w tym biznesie zarabiasz na sprzedaży produktów a także na prowizjach ze swoich obrotów i obrotów Twojej sieci dystrybutorskiej. Prawda, że PROSTE?.

Możemy Cię zapewnić, że wybierając COLWAY podejmujesz właściwą decyzję!

Możliwości finansowe

Zapewne kojarzysz, kiedy w każde możliwe Święto, Twoje urodziny czy przy innej okazji winszuje się zdrowia. Wiadomo zdrowie najważniejsze. W dobie dzisiejszych czasów coraz bardziej zwraca się uwagę na wygląd, sylwetkę a także na wyśmienite samopoczucie. Dzięki produktom COLWAY można to połączyć i oferować produkty wspomagające zdrowie a także piekny wygląd za sprawą cudownych kosmetyków COLWAY. Kolagen to białko młodości! Zatem nie wahaj się i sprawdź jak wyglądają możliwości finansowe.

Zalety podpisania umowy dystrybutorskiej

- Kupuj produkty, kiedy chcesz, ile chcesz, w ilości jaka Cię interesuje.
- na start otrzymujesz zniżkę 30% na zakup produktów (30% to Twoja marża ze sprzedaży detalicznej)
- aby uzyskać kolejne wyższe możliwe rabaty należy w DOWOLNYM czasie zebrać kwotę obrotu ze sprzedaży detalicznej:

3000 zł - 34%
6000 zł - 38%
9000 zł - 42%

- po uzyskaniu obrotu detalicznego 12 000 zł otrzymujesz status menagera, co oznacza, że od tej pory oprócz zysków ze sprzedaży bezpośredniej dla klienta, możesz budować swoją własną sieć/grupę dystrybutorów i otrzymywać od firmy Colway premie zgodnie z założeniami umowy menadżerskiej. Obrót do klienta możesz także rozpisywać pod sobą w tak zwanej sieci rodzinnej. Czyli na przykład podpisujesz pod siebie małżonka, pod nim córkę, syna a Colway wypłaci Ci odpowiednie premie za rozpisanie pod sobą własnego obrotu , który osiągnąłeś kupując produkty w celach dalszej odsprzedaży. Są to ogromne możliwości finansowe i ogromny zastrzyk gotówki!

Coś jest nie jasne? Nie bardzo rozumiesz na czym to wszystko polega? Nie czekaj  - ZADZWOŃ lub NAPISZ. Chętnie wytłumaczymy o co chodzi dokładnie w tym biznesie.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:

Katarzyna Gabiec - Menager Colway
tel. kom. 574 47 47 90
email: sklep@kolagennatura.pl