Oferta rabatowa

Oferta rabatowa 

Szanowny kliencie!

Poniżej przedstawiamy system rabatów Colway, dzięki niemu od początku przygody z firmą Colway możesz skorzystać z 10% rabatu lub też 30%, jeśli tylko zdecydujesz się na rejestrację elektroniczną w systemie Colway! Niezależnie od podjętego wyboru jesteśmy z Tobą by pomóc w przypadku jakiejkolwiek wątpliwości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania: pisz sklep@kolagennatura.pl - dzwoń tel. 574474790. Chętnie odpowiemy na każde z pytań a także udzielimy cennych wskazówek.

Co należy zrobić by uzyskać odpowiednie progi rabatowe?

- Rabat 10% otrzymasz uznaniowo pobierając w naszym serwisie, gdy wybierzesz poniższą opcję 10% rabatu.

- Rabat 30% otrzymasz tylko i wyłącznie poprzez rejestrację online w systemie Colway podając swoje dane niezbędne do rejestracji. Dane jakie będziemy potrzebować by zarejestrować Cię w systemie Colway to: dane personalne czyli Twoje Imię i nazwisko, e-mail oraz nr telefonu komórkowego. Rabat 30% to rabat dystrybutorski, jednak po jego wybraniu, jeżeli nie planujesz rozpoczęcia dystrybucji Colway NIE MA KONIECZNOŚCI odsprzedaży produktów, zakładania działalności ani konieczności regularnych zakupów. W dalszym ciągu kupujesz na swój użytek swoje ulubione produkty, w dowolnym czasie. Kumulując obrót działasz na rzecz kolejnej zniżki.

Gdy wybierasz opcję 30% musisz liczyć się z czasem jaki potrzebujemy by zarejestrować Cię w systemie Colway. Po zarejestrowaniu Ciebie w systemie Colway odpowiedni kod rabatowy prześlemy na Twoj adres e-mail. W godzinach naszej pracy proces ten trwa około 10 minut. W razie potrzeby będziemy się z Tobą kontaktować.

Kolejne progi rabatowe oraz obrót potrzebny do jego osiągnięcia to:

  • kumulacja w dowolnym czasie obrotu w wysokości 2600 zł netto (około 3000 zł detal) - otrzymujesz na stałe 34%
  • kumulacja w dowolnym czasie obrotu w wysokości 5200 zł netto (około 6000 zł detal) - otrzymujesz na stałe 38%
  • kumulacja w dowolnym czasie 7800 netto (około 9000 zł detal) - otrzymujesz na stałe: 42% - w tym przypadku warto przemyśleć opcję dystrybucji produktów Colway.

Na każdym etapie Twoje zakupy możesz śledzić logując się do naszego sklepu - kolagennatura.pl.
Po skumulowaniu odpowiedniego obrotu otrzymasz od Nas email z nowym kodem rabatowym o zwiększonej wartości rabatu!

A teraz zdecyduj jaki rabat wybierasz! Powodzenia!