Kolagen natywny PURE

Collagen Native Pure z serii kosmetyki kolagenowe, przeznaczony jest dla osób, które oczekują produktów do pielęgnacji skóry charakteryzujących się specyficznymi właściwościami skutecznie opóźniającymi powstawanie nowych zmarszczek.

215,00 zł

 • oryginalny produkt
 • szybkie płatności
 • powyżej 450zł - przesyłka gratis

Szybkie zamówienie

porady pytania rabaty

Opis produktu

Kolagen COLWAY zalecany jest przede wszystkim do pielęgnacji twarzy, szyi i klatki piersiowej, ale świetnie sprawdzi się również w pielęgnacji całego ciała, zwłaszcza w przypadku oparzeń i drobnych defektów skóry. Rewelacyjnie łagodzi skórę podrażnioną przez zbyt intensywne zabiegi pielęgnacyjne. Naskórek natychmiast po aplikacji staje się gładki, napięty i elastyczny. Regularne stosowanie Collagen Narive Pure hamuje powstawanie nowych zmarszczek na wiele długich lat. Trwały efekt rewitalizacji i redukcji wad naczyniowych jest widoczny już po zaledwie 110 dniach regularnego stosowania. Jest to czas, kiedy nasze ciało musi wymienić fizjologiczną strukturę kolagenu w skórze.

Czysty kolagen naturalny ma właściwości przeciwalergiczne, nie powoduje żadnych podrażnień nawet w przypadku najbardziej wrażliwej skóry, nie zawiera szkodliwych parabenów, ani sztucznych barwników i aromatów.

Opinie

Napisz opinię

Rekomendowane dla Ciebie

 • Kolagen natywny DNA
  Kolagen natywny DNA

  305,00 zł

  Kolagen Natywny DNA to niewiarygodne połączenie natury z najnowszą  inżynierią biochemiczną. Naprawa łańcucha DNA oraz jego ochrona to najważniejszy element zachowania zdrowej i właściwie działającej skóry.

 • Kolagen natywny GOLD
  Kolagen natywny GOLD

  275,00 zł

  Kolagen Natywny Gold to nowsza wersja Kolagenu Natywnego Pure, który wzbogacono w substancje o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwzapalnych, a także przeciwgrzybicznych oraz silnie naprawczych.